Deelnemende bedrijven 2019

Nr. Naam                                      Adres                              Plaats                                 Soort bedrijf

2 Fam Flipsen Eindsepad 22 Den Hout Melkveebedrijf met melkrobot
3 Loonbedrijf van Ginneken Statendamweg 105 Oosterhout Loonwerk en akkerbouw www.vanginnekenbv.com
4 Fam van der Schriek Stelvenseweg 4 Den Hout Zorgboerderij en melkveebedrijf www.zorgboerderijlevensvreugde.nl
6 Fam. van Sundert Groenestraat 11 Dorst Melkveehouderij
7 Vijfhuizen varkenshouderij Ter Horst 8 Oosteind Vleesvarkenshouderij
10 Fam. van Loon Provincialeweg 45 Oosteind pensionstal en paardenrusthuis “Stal Gratia”
12 Fam. Rovers Hespelaar 6 Den Hout Melkvee in serrestal met melkrobots
22 Fam. Lievens Munnikenhof 1 Terheijden Pesionstal Zeggezicht www.zeggezicht.nl
15 Fam. van der Spek Dirk de botsdijk 4 Lage Zwaluwe Zorgboerderij www.zorgboerderijdezwaluw.nl
16 Fam. Hermus Tweedeweg 4 Zevenbergschen Hoek Akkerbouw met vollegrondsgroententeelt
17 Fam. van den Heijkant Rijsdijk 31 Oosteind Melkveebedrijf met neventak bloemsierkunst www.lovely-living.nl
19 Fam Mureau Scheerbiesstraat 6 Wagenberg Vleesvee www.boschend.nl
20 Fam Wismans Hoogstraat 82b Oosterhout Melkvee , kaasmakerij en kaaswinkel www.zuiveldriehoek.nl
23 Fam Smits van Oyen Buitendijk 1 Drimmelen Natuurlijk weide en akkerbouw domein www.dekoekoekdrimmelen.nl
24 Fam Taks Moerdijkseweg 1 Terheijden Melkvee met ijsmakerij

 

Datum Tijd Nr Bedrijf Adres Plaats Soort bedrijf
09-Jul 10.30-12.00 3 Loonbedrijf van Ginneken Statendamweg 105 Oosterhout Loonwerk en akkerbouw
13.30-15.00 15 Fam. van der Spek Dirk de Botsdijk 4 Lage Zwaluwe Biologische akkerbouw volgens Demeter, zorgboerderij en theetuin
11-Jul 10.30-12.00 23 Fam Smits van Oyen Buitendijk 1 Drimmelen Natuurlijk weide en akkerbouw domein
13.30-15.00 6  Fam. van Sundert Groenestraat 11 Dorst Melkveehouderij
16-Jul 10.30-12.00 4 Fam van der Schriek Stelvenseweg 4 Den Hout Zorgboerderij en melkveebedrijf
13.30-15.00 12 Fam. Rovers Hespelaar 6 Den Hout Melkvee in serrestal met melkrobots
18-Jul 10.30-12.00 24 Fam Taks Moerdijkseweg 1 Terheijden Melkvee met ijsmakerij
13.30-15.00 7 Vijfhuijzen Varkenshouderij Ter Horst 8 Oosteind Vleesvarkensbedrijf in Groen Label stal
23-Jul 10.30-12.00 3 Loonbedrijf van Ginneken Statendamweg 105 Oosterhout Loonwerk en akkerbouw
13.30-15.00 22 Fam Lievens Munnikenhof 1 Terheijden Pensionstal ZeggeZicht
25-Jul 10.30-12.00 4 Fam van der Schriek Stelvenseweg 4 Den Hout Zorgboerderij en melkveebedrijf
13.30-15.00 20 Fam Wismans Hoogstraat 82b Oosterhout Melkvee , kaasmakerij en kaaswinkel
30-Jul 10.30-12.00 2 Fam Flipsen Eindsepad 22 Den Hout Melkveebedrijf met melkrobots
13.30-15.00 10 Fam. van Loon Provincialeweg 45 Oosteind Pensionstal en paardenrusthuis “Stal Gratia”
01-Aug 10.30-12.00 16 Fam. Hermus Tweedeweg 4 Zevenbergschen Hoek Akkerbouw met vollegrondsgroententeelt
13.30-15.00 17 Fam. van den Heijkant Rijsdijk 31 Oosteind Melkveebedrijf met neventak bloemsierkunst
06-Aug 10.30-12.00 22 Fam Lievens Munnikenhof 1 Terheijden Pensionstal ZeggeZicht
13.30-15.00 2 Fam Flipsen Eindsepad 22 Den Hout Melkveebedrijf met melkrobots
08-Aug 10.30-12.00 16 Fam. Hermus Tweedeweg 4 Zevenbergschen Hoek Akkerbouw met vollegrondsgroententeelt
13.30-15.00 24 Fam Taks Moerdijkseweg 1 Terheijden Melkvee met ijsmakerij
13-Aug 10.30-12.00 15 Fam. van der Spek Dirk de Botsdijk 4 Lage Zwaluwe Biologische akkerbouw volgens Demeter, zorgboerderij en theetuin
13.30-15.00 17 Fam. van den Heijkant Rijsdijk 31 Oosteind Melkveebedrijf met neventak bloemsierkunst
15-Aug 10.30-12.00 23 Fam Smits van Oyen Buitendijk 1 Drimmelen Natuurlijk weide en akkerbouw domein
13.30-15.00 19 Fam Mureau Scheerbiesstraat 6 Wagenberg Vleesvee